Klor’un Vokallerine Canay Doğan’ın Eşlik Ettiği Yeni Teklisi “Uzak”

Yerli sahnenin dikkatleri çeken synth-pop grubu Klor, vokallerine Canay Doğan’ın eşlik ettiği yeni teklisi ”Uzak”ı yayınladı.

Kadıköy’de yaşayan üç arkadaştan oluşan synth-pop grubu Klor, üretimlerine yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. Grup üyelerinin 10 yıllık dostluğu, 80’lerin neon ışıltılı dünyasına ve retro oyunlara olan ortak ilgilerini, 2020 yılında yayınlamaya başladıkları parçalarına yansıtan Klor, geçmiş dönemde üç parçadan oluşan Son Jeton adlı EP’sini ve İstesem Ben adlı teklisini yayınlamıştı.

Son dönemin dikkat çekici gruplarından Klor, yine bu yıl parçalarını paylaşmaya başlayan, yeni nesil şarkıcı, şarkı yazarı Canay Doğan’ın da vokallerine eşlik ettiği Uzak parçasını yayınladı. Önceki şarkılarında havuz başı partisinden bizlere seslenen Klor; yeni parçasında kapalı kaldığımız evlerimizden bizi kurtarıp uzaklara götürüyor ve ekliyor:

“Evimizden uzaklaşamadığımız bu sıralar, kendimizden uzaklaşıyoruz. Gözümüzde parlayan şehir ışıklarının uzaklaşan hayalinde kayboluyoruz. “Uzak” şarkısı bu sahneyi özlemle işlerken Klor’un çizgisini yeni bir noktaya taşıyor.”

Klor ft. Canay Doğan ”Uzak” parçası 11 Haziran 2021’de GROW etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.

tr_TRTurkish