Kıvılcım Ural Düşsel Dünyasının Kapılarını ’Ama Ben Mafyayım’ ile Aralıyor

Alternatif sahnenin güçlü temsilcilerinden Kıvılcım Ural, uzun soluklu kariyerinin yeni albümünü tamamladı. Ural, Eylül 2023’te yayımlanacak yeni albüm öncesi ise en taze teklisi “Ama Ben Mafyayım”ı tüm dijital platformlardan KuruKafa müzik etiketi ile yayımladı.

Kıvılcım Ural, “Ama ben mafyayım” ile rock tarzında kullanılan elementleri, modern indie ve alternatif öğelerle yeniden yorumlayarak yepyeni bir sound ile dinleyicilerine sunuyor.

Söz ve müziği yine Kıvılcım Ural’a ait “Ama Ben Mafyayım”ın düzenlemesi Onur Gülanber, miks’i Onur Gülanber ve Berk Kula imzasını taşıyor. Şarkıda, gitarda Onur Gülanber, gitar ve bas gitarda Baturalp Yılmaz, davulda Çağdaş Topal ve gruba klarnet soloda Zafer Özkan eşlik ediyor.

Söz yazarı ve yorumcu Kıvılcım Ural kendisine ait ilk stüdyo albümü ‘Rüya Raporları’ 2013 yılında yayımlandıktan sonra devam eden yıllarda; Aşk Laftan Anlamaz, Yıllar Sonra, Aşktan Ölen Var mı?, Ben Vazgeçmezsem şarkılarını yayımladı.

“Ama Ben Mafyayım” aşkına aşık bir kadının hikâyesinin esprili şarkı sözleriyle anlatımıdır. Renkli ve eğlenceli sinemasal kurguda Anıl Can’ın çektiği video klip, Kıvılcım Ural’ın rol yeteneğini öne çıkarıyor.

tr_TRTurkish