Kırık Pena’nın Yeni EP’sinden İkinci Tekli “Yıldızlara Kadar” Yayında

Indie rock ve alternatif pop türlerini harmanlayarak özgün tarzını oluşturan Kırık Pena’nın EP’si ile aynı adı taşıyan son teklisi “Yıldızlara Kadar” BBI Music Co. etiketiyle yayında.

Genç alternatif müzik grubu Kırık Pena, dinleyicisini “Bilirsin Ya” ile kapılarını açtığı indie rock, alternatif pop türündeki “Yıldızlara Kadar” EP’siyle aynı ismi taşıyan ikinci şarkısı ile tekrar karşılıyor. Şarkı, aşktan ümidini yitirmiş ve yalnızlığa alışmış bir adamın hiç beklemediği bir anda büyük bir aşkla karşılaşmasını, monoton hayatını bir kenara bırakıp yeni umutlara yelken açmasını anlatıyor.

Şarkının söz, beste, kayıt dahil tüm işlemlerini grup kendi üstleniyor. Grup bu şarkıya ek olarak “Dinleyiciye zor günlerinde ya da anlarında kulaklarında tekrardan bir yaz sıcaklığı hissedebilecekleri, hikayedeki adamımız gibi beklenmedik şekilde keyiflenecekleri ve eğlenecekleri bir parça servis etmek istedik.” açıklamalarını ekliyor.

Kırık Pena’nın tamamı 8 Mart’ta yayınlanacak dört şarkılık EP’sinden paylaştığı yeni teklisi “Yıldızlara Kadar” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish