Kırık Pena’nın Yeni EP’si “Yıldızlara Kadar” İki Yeni Şarkıyla Birlikte Yayında

Alternatif pop ve indie rock’ı sentezleyen Kırık Pena’nın dinleyicileri büyüleyecek yeni EP’si “Yıldızlara Kadar”, iki yeni şarkıyla birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayında.

Geçtiğimiz aylarda “Bilirsin Ya” ve “Yıldızlara Kadar” adlı parçalarını single olarak yayınlayan Kırık Pena, “Yıldızlara Kadar” adlı EP’sini iki yeni parçayla birlikte dinleyiciyle buluşturdu. Bu EP’de bedroom pop türüne yakın parçalarla müzikal kimliğinin sınırlarını genişleten grup, alışılmış sound’larına kısa bir ara veriyor.

EP’nin açılış şarkısı “Bilirsin Ya”, dinleyicilere sonbaharın sakinliğinde bir aşk hikayesi tasvir ediyor. “Yıldızlara Kadar” ise aşktan ümitlerini yitirmiş bir adamın hiç beklemediği bir anda büyük bir aşkla karşılaşmasını işleyen bir şarkı olarak öne çıkıyor. EP’deki diğer şarkılar da aynı özgün ve etkileyici tarzı sürdürüyor. “Rüyam Biter” adlı şarkı, bir yaz aşkının anlatırken, “Götür Beni” ise dinleyiciyi melankolik bir atmosfere davet ediyor.

Dört parçadan oluşan yeni Kırık Pena EP’si “Yıldızlara Kadar” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish