Kırık Pena Ayrılığın Hüznünü Yeni Teklisi ”yapacak bi’şey yok” ile Anlatıyor

Kendine has melankolisiyle kitlesini günden güne büyüten genç alternatif müzik ikilisi Kırık Pena’nın “yapacak bi’şey yok” adlı yeni parçası BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Kırık Pena, geçtiğimiz sene ekim ayında yayımlamış olduğu ”Mutluluklar” teklisinden sonra yedi aylık bir aranın ardından ”yapacak bi’şey yok” ile yeniden dinleyicisiyle buluşuyor.

Alternatif sahnenin genç grubu Kırık Pena bu şarkıda, ayrılığın hüznü ile anıların mutluluğunu harmanlayıp aşkı en derininden anlatan bir hikâye ortaya koyuyor. Grup “yapacak bi’şey yok”u “İnsanların anılarını hatırlarken hüzünlendiği ama hafif bir tebessümle ayrılacağı vurucu ve en içe dokunan bir şarkı oldu. Bizim için de anılarla dolu ve çok özel bir şarkı.” şeklinde betimliyor.

Uzun bir aradan sonra tekrar çıkış yapan Kırık Pena, dinleyicisine ilkbaharda açan çiçeklerin sonbahara teslimlerini anlatarak merhaba diyor.

Yeni teklinin söz, beste ve aranjesi grup üyeleri olan Furkan Durtaş ve Yağızcan Yavuz’a ait. Bas gitarda ise Ekin Göre yer alıyor. Kapak tasarımında ise yine üç ismin ortaklığını görüyoruz.

Kırık Pena’nın yeni parçası ”yapacak bi’şey yok” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

tr_TRTurkish