Keanu Reeves’in Grunge Grubu Dogstar 23 Yıl Sonra İlk Yeni Şarkılarını Paylaşmaya Hazırlanıyor

1990’ların ortasından 2000’lerin başına kadar Keanu Reeves, Dogstar adlı bir grunge grubun kurucu ortağı oldu ve bas gitar çaldı. Geçen yaz sessizce yeniden bir araya gelen grup, bu yaz bazı canlı şovların ardından “bazı yeni müzikler sunacaklarını” duyurdu.

Geçen hafta, Instagram’da bir çatı katındaki fotoğraf çekiminin ön izlemesini paylaştılar ve güçlü geri dönüşler aldılar. Gelen nazik yorumlara teşekkür eden grup paylaşımlara şöyle yanıt verdi:

Bu yaz bazı yeni müzikler yayınlayacağız ve ardından bazı konserler vereceğiz. Her şey anlaşıldığı anda herkese hemen haber vereceğiz. Yapacak çok şey var ama içiniz rahat olsun, işin başındayız ve bize yardım eden harika bir ekip oluşturduk. Ayrıca ilk melodimizi desteklemek için bir müzik videosu çekeceğiz… Şimdiye kadar yaptığımız en tatmin edici ve anlamlı şarkı grubu.”

2002’de ayrılmadan önce Dogstar, “Quattro Formaggi” adlı bir EP ve 1996’daki “Our Little Visionary” ve 2000’deki “Happy Ending” olmak üzere iki albüm yayımladı.

En son “John Wick: Chapter 4” ile vizyonda olan Reeves’in adı yeni projelerle anılmaya da devam ediyor. Aziz Ansari’nin yönettiği Good Fortune filminde Seth Rogen ve Ansari’yle birlikte oynaması için aday gösterilen Reeves ayrıca Outcome adlı bir kara komedi için Jonah Hill ile birlikte çalışacak.

consequence.net

tr_TRTurkish