Kana Kana’dan “Düğüm” Bu Kez Akustik Derinliğiyle Yayında

Müzisyen ve prodüktör Övünç Dan’ın omuzlarında yükselen tek kişilik müzik projesi Kana Kana, bu yılın başlarında hayatımıza giren albümü “Ölüler Hariç”ten “Düğüm” şarkısının akustik versiyonuyla açtığı yarayı derinleştiriyor.

Albümden kulaklarımıza ulaşan ilk kayıt olan ve dinleyicinin Kana Kana evreniyle tanıştığı şarkı olan “Düğüm”, şimdi akustik versiyonuyla kulağımıza fısıltılarını bırakıyor.

Kana Kana Aralık 2020’de yayına sürülen “Düğüm” ile hem gelecek şarkıların yüklü olduğu karanlık olduğu kadar da çekici enerjinin ilk ipucunu verirken hem de her türlü duygumuza dokunma garantili, derin, loş renkler ve tekinsiz bir atmosferle sarıp sarmalamıştı dinleyiciyi.

Şimdi geldiğimiz noktada da “Ölüler Hariç” albümünün bütünlüğündeki cazibenin etkisinde, bu kez Kana Kana ile tanışma şarkısının akustik yoğunluğuna kendimizi bırakmak, o ilk anki tesirin üzerine bir cila daha atıyor âdeta.

Söz, müzik, mix-mastering ve düzenlemesi Kana Kana imzası taşıyan şarkıda geri vokallerde ve kapak fotoğrafında Nilay Büyükçam yer alırken kapak fotoğrafı ve dizaynı da Kana Kana’ya ait.

Kendinizi akustik gitar, piyano ve bas gitarın inşa ettiği derinliğe teslim edip gönül rahatlığıyla en kuytu kabuslarınızla yüzleşmeye hazır olun. 

“Düğüm – Akustik” Tamar Records ve GRGDN Müzik iş birliğiyle tüm dijital müzik platformlarında Yayında.

What's your reaction?

tr_TRTurkish