Justin Vernon ve Aaron Dessner’dan Kurulu Big Red Machine’den Taylor Swift Eşlikli Yeni Şarkı

Bon Iver sahne adıyla bilinen Justin Vernon ve The National’dan Aaron Dessner’ın yeni iş birliği Big Red Machine “Renegade” isimli yeni bir şarkı daha paylaştı.

Birkaç gündür önce “How Long Do You Think It’s Gonna Last?” isimli albümlerinin duyurusunu yapan ve Anaïs Mitchell’in eşlik ettiği çıkış şarkısı “Latter Days”i paylaşan, hemen ertesi gün ise Aaron Dessner’ın mikrofon başında olduğu “The Ghost of Cincinnati” isimli kaydı yayımlayan ikili, bugün de albümde yer alan bir diğer şarkı “Renegade”i paylaştı.

Albümde ikiliye Taylor Swift’in eşlik ettiği iki şarkıdan biri olan “Renegade”, Swift ve Dessner’ın ‘Yılın Albümü’ dalında Grammy kazandığı aynı hafta Los Angeles’ta kaydedildi. Bryce Dessner ve Jason Treuting’in katkılarını da içeren şarkı Michael Brown tarafından yönetilen bir klip ile servis edildi.

Geçen yıl Taylor Swift’in “folklor” albümü kayıtlarında Taylor ile bir gün Big Red Machine için birlikte şarkılar denemek ve yazmak hakkında konuştuklarını söyleyen Aaron Dessner yeni şarkıyla ilgili yaptığı açıklamada da “Sırf bunu yapabilmek için arkadaşlarınızla müzik yapmak – Big Red Machine böyle başladı ve büyüdü – ve Renegade de böyle ortaya çıktı” diyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish