Julia Stone’den Matt Berninger Eşlikli Yeni Şarkı “We All Have”

Avustralyalı şarkıcı-söz yazarı Julia Stone’un, The National’dan Matt Berninger ile iş birliği yaptıkları yeni şarkısı “We All Have” klibiyle birlikte paylaşıldı.

Şarkı Stone’un, 16 Nisan’da BMG aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak ve St. Vincent ortak yapımcılığında kaydedilen “Sixty Summers” isimli albümünde yer alıyor.

Albümdeki en hassas şarkı olarak değerlendirilen “We All Have”, travma ne olursa olsun her insanın kendisini ve etrafındakileri iyileştirme kabiliyetini övüyoryor.

Şarkı, her şeyin nasıl dönüştüğü ve hareket ettiğiyle ilgili; bir noktada kendinizi çok kötü hissetmenize rağmen, bu yeni bir şeye dönüşebilir” diye açıklayan Stone ekliyor, “Aşk, gerçekten burada olmamız gereken tek şey – başka biriyle aşk değil, kalbindeki aşk.”

Gabriel Gasparinatos tarafından yönetilen ve kendi kuzeni Jesse’nin oynadığı klip, Tazmanya’nın güneyinde Southport açıklarındaki Cape Forestier’de çekildi.

Gelecek albüm Julia Stone’un dokuz yıl aradan sonra gelen ilk solo albümü olurken, Matt Berninger’in büyük beğeni toplayan albümü “Serpentine Prison” geçen Ekim ayında dinleyiciyle buluşmuştu.

tr_TRTurkish