Julia Roberts ve Mahershala Ali Kıyametle Karşı Karşıya: Obama Yapım ‘Leave The World Behind’ Filminden Fragman Paylaştı

Long Island’daki lüks bir evde geçirilecek bir hafta sonu kıyamet gelmesiyle nasıl kabusa döner?

Netflix, baş yapımcılığını Barack ve Michelle Obama’nın üstlendiği yeni gerilim filmi “Leave the World Behind”ın fragmanını yayınladı. Filmde Julia Roberts ve Ethan Hawke, çocuklarıyla hafta sonu gezisi için rezervasyonu yapan bir çifti canlandırıyor. Gece yarısı olur ve Mahershala Ali’nin canlandırdığı ev sahibi, Myha’la Herrold’un canlandırdığı kızının yanına sığınmak için ortaya çıkar. Dünyada tam olarak ne olduğu belli değildir ama zaten film daha çok evin içinde olup bitenlerle ilgileniyor: İki aile hayatta kalmak için birlikte mi çalışacak yoksa birbirlerine karşı mı çıkacak?

Kevin Bacon filmde komplo takıntılı bir inşaat işçisini canlandırırken Farrah Mackenzie ve Charlie Evans da Roberts ve Hawke’nin çocuklarına hayat veriyor. “Dünyayı Geride Bırakın” Obama’nın kurduğu Higher Ground Productions’ın yapımcılığını üstlendiği ilk kurgusal film. Yönetmen Sam Esmail senaryoyu Rumaan Alam’ın 2020 tarihli romanından uyarladı. Eski Başkan Obama, Alam’ın romanını 2021 yaz okuma listesine almıştı.

Filmin 8 Aralık tarihinde vizyona girmesi bekleniyor

tr_TRTurkish