Joe Bonamassa Belgeseli “Guitar Man” Önümüzdeki Ay Yayında

Joe Bonamassa’nın ilham verici kariyeri yeni bir belgeselle ekranlara taşınıyor.

“Guitar Man” isimli belgesel, “sıkı çalışması ve kararlılığının onu günümüzün en çok satan blues müzisyenlerinden biri yaptığı, blues rock gitaristi Joe Bonamassa’nın inanılmaz yükselişini anlatıyor” sözleriyle tanımlanıyor.

Otuz yılı aşkın süredir devam eden başarılı kariyeri ve herkesten daha fazla 1 numaralı blues albümü ile Bonamassa, inanılmaz kariyerindeki perdeyi açarak olağanüstü müzikal başarılarını ve öncü tarzını görmemizi sağlıyor.

“Guitar Man”, Bonamassa’nın çocukluğundaki şaşırtıcı yeteneğini blues efsanesi B.B. King tarafından keşfedilip rehberlik edilen bir “harika çocuk” olarak öne çıkarıyor. Joe, zorlukların üstesinden gelmek ve hedeflerine ulaşmak için müzikal yolculuğunu kendi ellerine alarak inişli çıkışlı bir şekilde azmediyor.

Bol miktarda müzik, konser görüntüleri ve müzik endüstrisi efsaneleriyle yapılan röportajlarla dolu “Guitar Man”, sanatında büyüyen, dünyayı dolaşan, müzik dünyasının en iyi sanatçılarıyla iş birliği yapan ve zirvelere çıkan bir müzisyeni anlatıyor.

Kapak fotoğrafı: Marty Moffatt

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish