Jarvis Cocker Müjdeyi Verdi, Pulp Önümüzdeki Yıl Geri Dönüyor

Britpop sahnesinin en mühim renklerinden Pulp’ın geri dönüş ihtimali gerçeğe dönüyor. Grubun solisti Jarvis Cocker, Pulp’ın önümüzdeki yıl yeniden bir araya gelerek sahnelere döneceğini söyledi.

Kısa süre önce yine Cocker tarafından sinyallerini verev sürpriz haber için davulcu Nick Banks, yakında daha fazla haberin geleceğini de paylaştı.

Jarvis Cocker yeni anı kitabı “Good Pop, Bad Pop” için Guardian’ın ev sahipliği yaptığı bir konuşma ve Soru-Cevap etkinliğinde hayranlarına grubun 2023 için yeniden bir araya geleceğini söyledi.

Cocker’ın geçen hafta Instagram’da paylaştığı 15 saniyelik bir klibin ardından, grubun gelecek yıl 25. yıl dönümüne ulaşacak 1998 albümü ‘This Is Hardcore’un başlık parçasından “What exactly do you do for an encore?” sözünün yer alması söylentileri de beraberinde getirdi.

Cocker yeni etkinlikte, gönderinin “kasıtlı olarak şifreli” olduğunu söyleyerek konuya açıklık getirmeyi de ihmal etmedi.

Bu ‘This Is Hardcore’dan bir dize… gelecek yıl Pulp bazı konserler verecek!” dedi.

2023’te ne zaman, nerede ve kaç konser olacağı henüz bilinmiyor ancak Pulp davulcusu Nick Banks hayranlarına attığı bir mesajla yeni açıklamaları beklemelerini vurguladı.

Sakin olun, Pulp albümlerinize sarılın ve 2023’te bir gün delirmeyi hayal edin.

Fotoğraf: Getty Images

tr_TRTurkish