JA, KLAR’ın Gelecek EP’sinden İkinci Tekli “Aynı Evin Kutsalı” Yayında

Elektronicore ve post-core türlerindeki yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkatleri çeken müzik ikilisi JA, KLAR; yeni tekli “Aynı Evin Kutsalı” ile önceki çalışmalarından farklı olarak daha agresif bir şekilde karşımıza çıkıyor.

JA, KLAR’ın yeni teklisi “Aynı Evin Kutsalı”nda, gitar ve vokal ritmik öğelerin baş karakteri olarak kullanılıyor. Grup, elektronik altyapıyı güçlü enstrümanlarla birleştirerek dinamik bir denge oluşturmayı başarıyor. Ancak JA, KLAR’ın karakteristik özelliklerinden biri olan yumuşak ve akıcı vokaller, parçanın içerisinde hala belirgin bir şekilde varlığını sürdürüyor.

Parçanın davullarını sade bir şekilde oluşturan grup, bunu daha güçlü sesler ve perküsyon gruplarıyla destekleyerek vurucu bir ses elde etmeyi amaçlıyor. JA, KLAR, şarkının elemanlarını birleştirirken, dopdolu bir bas karakteriyle parçayı daha da zenginleştiriyor.

Emre Özdemir ve Seda Portakal tarafından 2022 yılında kurulan grup, ikilinin müziğe olan tutkularını ve çeşitli müzik türlerinden aldıkları ilhamı bir araya getiriyor. Elektronik, alternatif ve pop müziği kendi tarzlarına ustalıkla entegre eden grup, sınırları zorlamaya devam ediyor.

JA, KLAR’ın dört parçadan oluşacak yeni EP’sinden ikinci teklisi “Aynı Evin Kutsalı” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish