“İsimsiz Orkestra” Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde

İsimsiz Orkestra, tamamen bağımsız müzisyenlerin, müzik yapmak için oluşturdukları bir topluluk.

İlk konserini Ocak ayında gerçekleştiren topluluk, ikinci konseri için Kesmeşeker’den Cenk Taner, Peyk’ten İrfan Alış, No Land’den Kamil Hacıyev gibi solistlerin yanı sıra şimdi, Kızılırmak’ın büyüleyici sesi İlkay Akkaya, büyük kitlelerin “Efsane Hanımlar” albümüyle tanıdığı, çok geçmeden de etkileyici sesiyle dinleyicinin yüreğine yerleşen Sema Moritz, Elif Yakarçelik vb birçok yeni solist ve oldukça renkli bir repertuvar ile dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlkay Akkaya ve Sema Moritz’in klasikleşen şarkılarının yanında Kesmeşeker ‘Kaptan’ı Cenk Taner’in gitarıyla 90’lara doğru bir yolculuğa çıkılacak.

Bu özel konserde, yeni albümü “Yalnız Uyuma”yı geçtiğimiz Nisan ayındayayımlayan Elif Yakarçeli’in yanı sıra dört şarkının yer aldığı “Ömür Yetmez” albümünü Mart sonu dinleyiciyle buluşturan Veys Çolak ve daha birçok yetenekli genç solist, geniş bir orkestra ile karşınızda olacak.

Hayli kapsamlı ve renkli bir müzisyen kadrosunun katılımıyla hayata geçen İsimsiz Orkestra, 29 Mayıs akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde olacak.

Etkinlik sayfası ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish