Introduction to Humanity ile Mr. Robot Evrenine Dalış Yapıyoruz “Bonsoir, Elliot!” Yayında

Introduction to Humanity isimli kişisel projesiyle bizlere İspanya’dan seslenen Serkan Tosun, gelecek albümüyle bu kez Mr. Robot evrenine derin bir dalış yapıyor.

Müzisyenin, Ocak ayı başında yayımladığı, “The Jungle of ASCETICISM” EP’sinden sonra, üzerinde çalıştığı albümden “Bonsoir, Elliot!” teklisini dinleyiciyle buluşturdu.

İzleyenlerin mutlaka hatırlayacağı, Mr.Robot dizisinin unutulmaz diyaloglarından biri olan “Bonsoir, Elliot!” tümcesine ithafen kaydedilen şarkıyı müzisyen, “Amerikan Rüyası’nın (!) sonunu müjdeleyen bir kısa mesafe koşusu” ifadesiyle tanımlıyor.

Tüm enstrüman işçiliği, kayıt, düzenleme ve miksajı Introduction to Humanity’e, mastering’i eMastered’e ait olan şarkının kayıtları Valencia’da La Casa del Arbol stüdyosunda yapılmış. Albümün kapak fotoğrafı Luis Becerra, kapak tasarımı ise Introduction to Humanity imzalı.

“Bonsoir, Elliot”, alternatif Mr.Robot soundtrack niteliği taşıyan ve toplam yirmi temadan oluşacak White Rose albümünün ilk teklisi oluyor.

İlk 5 tema kaydının tamamladığı albüm, Mart ayı ortalarında albüm formatında yayımlanması planlanırken, mevzubahis ilk 5 tema da sırası ile tekli olarak paylaşılacak.

İlk kayıt “Bonsoir, Elliot”un ardından gelecek ikinci tekli olan “I Hate Vanilla Latte” de yine unutulmaz bir Mr.Robot monoloğuna dayanıyor. 1 Şubat’ta yayında olacak kaydın kapak fotoğrafı, Anna Tukhfatullina’ya, kapak tasarımını ise yine Introduction to Humanity’ye ait.

What's your reaction?

tr_TRTurkish