İDSO, 01 Aralık  Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde

İDSO, 01 Aralık  Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde, dinleyicilerine yine Klasik müzik ziyafeti sunacak.

Fulya Sanat Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak Klasik Müzik Konseri’nde şef Theodore Kuchar ve solistler Zeynep Alpan (Keman), Gülbin Günay ( soprano ), Nesrin Gönüldağ ( Mezzo Soprano ), Caner Akın ( Tenor ) ve Göktuğ Alpaşar ( Bas ) ve İstanbul Senfoni Orkestrası Korosu dinleyicileriyle buluşacak. Koro şefliğini Gökçen Koray & Seval Irmak yapacak.

Değerli Şef Theodore Kuchar’ın yöneteceği Fulya Sanat Merkezi’ndeki   “İDSO – Klasik Müzik Konseri”nin ilk yarısında orkestra, Joseph Haydn’ın  “ Senfoni No.88 ” adlı eserini ve devamında solist Zeynep Alpan ( Keman ), orkestra eşliğinde Wolfgang Amadeus Mozart’ın “ 4 No.lu Keman Konçertosu’nu seslendirecek. Konserin ikinci yarısında ise koro eşliğinde Gülbin Günay, Nesrin Gönüldağ, Caner Akın ve Göktuğ Alpaşar Anton Bruckner’ın “ Te Deum” eserini icra edecek.

 İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “01 Aralık Cuma akşamı tüm müzik ve sanatseverleri Fulya Sanat Merkezi’ndeki Konserimize davet ediyoruz, hep birlikte bu klasik müzik akşamını yaşayalım” diyor.                      

 PROGRAM  / 01 ARALIK CUMA  SAAT 20.00 – FULYA SANAT MERKEZİ

* Joseph Haydn  “ Senfoni No.88 ”

* Wolfgang Amadeus Mozart “Keman Konçertosu No.4”

* Anton Bruckner  “ Te Deum”

tr_TRTurkish