House of Gucci Filminden Fragman ve Karakterlere Bir Bakış

Ridley Scott’ın 24 Kasım’da vizyona girecek merakla beklenen moda cinayeti filmi “House of Gucci”, bir afiş kampanyası ve ilk fragmanı aracılığıyla yeniden dikkatleri çekiyor.

Gerçek suç draması için yeni açıklanan afişler, Patrizia Reggiani (Lady Gaga) ve Maurizio Gucci (Adam Driver) başta olmak üzere birçok ana karaktere bir bakış sunuyor. Çiftin ilişkisi, Reggiani’nin eski kocası Gucci’nin suikastını düzenlemekten suçlu bulunduğu 1995 tarihli cinayetin etrafında dönen film için bir odak noktası sağlayacak.

Afişler ayrıca filmde Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci) ve Al Pacino’ya (Aldo Gucci) bir ilk bakış sunuyor. Özellikle Leto, eski Gucci tasarım şefi olarak tanınmaz halde.

“House of Gucci” fragmanı, Gucci mağazaları, podyumlar, Alpler, Studio 54 ve elbette Maurizio Gucci’nin vurularak öldürüldüğü sahnelerle film boyunca ortaya çıkacak drama hakkında daha iyi bir fikir veriyor.

Bununla birlikte Gucci ailesinin filmden çok da memnun oldukları söylenemez. Nisan ayında Maurizio Gucci’nin ikinci kuzenlerinden Patrizia Gucci, gazetecilere filmden “gerçekten hayal kırıklığına uğradıklarını” söylemiş ve oyuncu seçimi kararlarının “korkunç” ve “utanç verici” olduğunu eklemişti.

What's your reaction?

tr_TRTurkish