Hollywood Vampires Gelecek Konser Albümü ‘Live In Rio’dan ‘My Generation’ Klibini Paylaştı

Aerosmith gitaristi Joe Perry, aktör Johnny Depp ve efsanevi rockçı Alice Cooper ile yapımcı ve söz yazarı Tommy Henriksen’den oluşan Hollywood Vampires, ilk canlı albümleri “Live In Rio”yu 2 Haziran’da earMUSIC üzerinden yayımlayacağını duyurdu.

Duyuruyla birlikte gelecek albümden “My Generation” şarkısının klibi paylaşıldı.

Hollywood Vampires, Eylül 2015’te Rio De Janeiro’daki Rock In Rio festivalinde 100.000’den fazla hayranın önünde en büyük ve en efsanevi konserini verdi. Paylaşılan klip bu konserin büyüklüğünü ve bu şarkının yazılmasından 55 yıl sonra bile insanlarda uyandırdığı tepkileri gözler önüne seriyor. Hollywood Vampıres, esasen Amerikan rock grubu Spirit’e ait olan bu klasiği kendi tarzlarında yorumluyor.

Turneler sırasında Guns N’ Roses basçısı Duff McKagan ve davulcu Matt Sorum ile Stone Temple Pilots’tan Robert DeLeo’nun dahil olduğu grup, geçen ay ise albümden “I Got A Line On You” isimli şarkıyı klibiyle birlikte paylaşılmıştı.

Grup 2015 yılında ilk albümlerini yayımlamakla birlikte aynı zamanda en büyük konserlerinden birini de verdi ve şimdi ilk canlı albümleri olarak yayınlanacak. Bu başarı medyanın gruba olan ilgisini arttırdı ve bunu tüm dünyada kapalı gişe konserler ve turlar izledi. Grup 2019’da ise ikinci albümü “Rise”ı yayımladı.

Hollywood Vampires “Live In Rio” şarkı listesi:

01. Raise The Dead

02. My Generation

03. I Got A Line On You

04. Cold Turkey

05. Five To One/Break On

06. Through (To The Other Side)

07. Manic Depression

08. 7 And 7 Is

09. Whole Lotta Love

10. Jeepster

11. I’m A Boy

12. School’s Out

13. Billion Dollar Babies

14. Train Kept A-Rollin’

15. Brown Sugar

blabbermouth.net

tr_TRTurkish