HIM Solisti Ville Valo İlk Solo Albümünü Duyurdu ve Çıkış Şarkısı “Loveletting”i Paylaştı

HIM solisti Ville Valo, VV takma adıyla 2023 başlarında piyasaya sürülecek olan ilk solo albümü “Neon Noir”i duyurdu. Valo ayrıca gelecek albümden “Loveletting” isimli yeni şarkısını paylaştı.

Valo bir basın açıklamasında, “HIM için yapılan cenaze törenleri ne kadar eğlenceli olsa da Heartagram’ın gölgesinde yaralarımı yalamak ve tekrar tıngırdatıp mırıldanmak için bir bahane bulmak birkaç aydan fazla zamanımı aldı” diyor ve ekliyor, “Sonunda, sevgili siyah köpeğime tasma takmaya karar verdim ve birbirimize havlamak yerine birlikte ulumaya başladık. ‘Loveletting’ böyle doğdu.”

Valo şunları ekledi: “Sanatsal olarak konuşursak, HIM ve VV arasındaki temel fark, Heartagram’daki ekstra satırdır, ancak bu ne kadar zarif bir satırdır! Studio 54’te bir Cadılar Bayramı partisine giderken Metallica gibi giyinen Mamas ve Papas ve şimdi buna kim tanık olmak istemez ki?”

Yeni single’ın piyasaya sürülmesi, “Neon Noir” için albüm yayın sürecini başlatıyor ve Valo önümüzdeki bahar, albümün piyasaya sürülmesiyle eş zamanlı olarak ABD turuna çıkacağını da duyuruyor.

tr_TRTurkish