Hem Roman Hem Punk: Gogol Bordello, Yüzdeyüz Eğlence ve Sınırsız Dans İçin Geliyor

Punk rock’ı roman kültürüyle buluşturan Gogol Bordello, sınırsız eğlence sunduğu gerçeküstü sahnesiyle yazın en eğlenceli konseri için 2 Temmuz Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta!

İstanbulluların gypsy müziğin kan kaynatan ritmiyle saatlerce dans edeceği ve uzun zaman sonra yüzdeyüz müzikle partileyeceği konser, enerjisi ve coşkusuyla festivalleri aratmayacak.

Akşamın açılışını yerli sahnenin nevi şahsına münhasır gruplarından Prenslerin Öcü ve geçmişle bugün arasında bir köprü kuran Flört grubu yapacak. Kapı açılışıyla birlikte başlayacak festival tadındaki konser ile, alanı dolduran binlerce dinleyici müziğin, dansın ve birbirinden leziz yemeklerin bir arada olduğu klasik bir KüçükÇiftlik Park eğlencesinin tadını çıkaracaklar. Yüzdeyüz Müzik katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te!

Ukrayna asıllı müzisyen Eugene Hütz öncülüğünde kurulan roman punk grubu Gogol Bordello, alışılmadık müziği ve daha önce bir punk rock grubunda görülmemiş enerjisiyle sergilediği sahne şovuyla İstanbul’a 2022 yazının en iddialı eğlence programını vadediyor. Gogol Bordello için “Roman Punk Kabaresi” tanımlaması yapan Eugene Hütz, dünyanın dört bir yanındaki herkesin bu müziğin ritmine kapılacağını söylüyor.

Sahneyi bir oyun alanı olarak kullanan Gogol Bordello setlist’e bağlı kalmadan spontane gelişen olaylarla bir anda deneysel müziğe dönebilen çılgın fikirlerle dolu bir grup. Kültürlerin kesişim noktası İstanbul, tükenmez ilham kaynağıyla Gogol Bordello’nun iştahını kabartan bir şehir. 2 Temmuz 2022, İstanbul’un uzun zaman sonra yüzdeyüz müzikle partileyeceği bir gün olacak.

Yüzdeyüz Müzik katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te!

What's your reaction?

tr_TRTurkish