Hayattaki The Doors Üyeleri Bir Araya Geliyor

Hayattaki The Doors üyeleri John Densmore ve Robby Krieger, Nirvana basçısı Krist Novoselic ile birlikte Los Angeles’ta yapılacak bir yardım konserinde yeniden bir araya gelecekler.

Densmore ve Krieger’i uzun zaman sonrasahnede bir araya getirecek 30 dakikalık yarı akustik sette davulda Densmore, gitarda Krieger ve basta Novoselic yer alacak. Rolling Stone’un haberine göre bu üçlüye mikrofon başında Eurythmics’den Dave Stewart, Micah Nelson ve Haley Reinheart eşlik edecek.

Konserden elde edilen gelir, uygun fiyatlı, satın alınabilir konut inşa etmeye ve Kaliforniya genelinde evsizlikle mücadele eden insanlara destek sağlamaya adanmış kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan People Assisting the Homeless’a bağışlanacak.

Eurythmics’den Dave Stewart “Hello, I Love You” ve Willie Nelson’ın oğlu Micah “Roadhouse Blues” şarkısını söylemeye hazırlanırken, eski American Idol yarışmacısı Haley Reinheart’ın “People Are Strange” seslendireceği ise üzerinde çalışmaların sürdüğü konser akışından öğrenilen ilk detaylar.

tr_TRTurkish