Hakan Kurşun ve Mehmet Günsür’den İklim Değişikliğine Farkındalık “What Eye See”

Hakan Kurşun ve Mehmet Günsür, küresel iklim değişikliğine dikkat çekip farkındalık yaratmayı amaçladıkları yeni bir şarkının videosunu geçtiğimiz günlerde servis ettiler.

Birçoğumuzun hayatına 1996 tarihli “Kaos” albümü ve buradan çıkan “Boğazın Üstünde” isimli şarkısıyla giren, birçok müzikal faaliyeti bir arada sürdüren müzisyenlerden Hakan Kurşun ile oyunculuğuyla öne çıksa da zaman zaman müzik konusundaki yetenekleriyle de anılan Mehmet Günsür ilgi çekici ve anlamlı bir şarkıyla dinleyici karşısında.

İkilinin birlikte imza attıkları “What Eye See” isimli şarkı, Türkçe ve İngilizce olarak seslendirilirken iklim değişikliğine dikkat çeken içeriğiyle ayrı bir öneme sahip.

Sözleri beraber yazan Kurşun ve Günsür şarkıyı da birlikte seslendiriyorlar. Aynı zamanda baslar, gitarlar ve aranjmanda Hakan Kurşun imzası görülürken, elektrik gitarda Hasan Meten ve davulda Volkan Öktem ismleri dikkat çekiyor.

Videonun yönetmenliğini ise Günsür’ün rol aldığı “Kanaga” adlı dizinin de yönetmeni olan Tolga Yücel gerçekleştiriyor.

Haziran ayında şarkının devam bölümünden söz edilirken Eylül ayı içinde de yeni bir Hakan Kurşun albümünün yolda olduğu bilgisi aklımızda bulunsun.

What's your reaction?

tr_TRTurkish