Haftanın Vizyon Filmleri – 22 Mart 2024

Bu hafta sinema salonlarında vizyona girecek filmlerin detaylarına hazırladığımız içerikte göz atabilirsiniz

Demir Pençe

The Iron Claw

Yönetmen: Sean Durkin
Oyuncular: Jeremy Allen White, Zac Efron, Harris Dickinson

Kendisi çok başarılı bir güreşçi olan baba Fritz Von Erich, oğullarını da 1 numaraya taşımak için despot bir biçimde, zalimce yöntemler uygulamaktadır. Şampiyon kardeşler sporda zirveye doğru tırmanırken, tüm aile çalkantılı olaylara, büyük güçlüklere göğüs germek zorunda kalır.

Köylüler

The Peasants

Yönetmen: DK Welchman, Hugh Welchman
Oyuncular: Robert Gulaczyk, Kamila Urzedowska, Miroslaw Baka

Zamanla Jagna, köylülerin kıskançlık ve nefret nesnesi haline gelir ve bağımsızlığını korumak için savaşmak zorunda kalır. 19. ve 20. Yüzyıl Polonya kırsalında geçen hikayenin dramatik kırılmaları, değişen mevsimlere, tarlalardaki ağır işlere ve geleneksel bayramlara bağlanıyor.

Ölümcül Sır

The Bricklayer

Yönetmen: Renny Harlin
Oyuncular: Nina Dobrev, Aaron Eckhart, Clifton Collins Jr.

CIA’e yapılan şantajlar kontrol edilemez bir hale gelince, teşkilatın en iyi ajanı Vail (Aaron Eckhart) emekliliğini bir kenara bırakıp mecburen işinin başına döner. Ancak olaylar sıra dışı bir hal alınca, uluslararası bir komployla karşı karşıya oldukları ortaya çıkar. Vail ekibiyle birlikte olayları çözmeye çalışırken, hayatta kalma mücadelesi verecek ve geçmişten gelen sırlar da çözülmeye başlayacaktır.

Cesur Balina Katak

Yönetmen: Nicola Lemay, Christine Dallaire-Dupont

Halkı yok olma tehlikesiyle karşı karşıyayken, korkunç bir katil balina tarafından avlanan küçük bir beyaz balina olan Katak, son günlerinin şafağında olan büyükannesinin büyük aşkını bulmaya çalışır.

Eflatun

Yönetmen: Cüneyt Karakuş
Oyuncular: İrem Helvacıoğlu, Nazan Diper, Kerem Bürsin

Beş yaşında görme yetisini yitiren Eflâtun, babasının gözetiminde gölge ve ses oyunlarıyla hayata tutunmasını bilmiştir. Eflâtun, baba mesleği saat tamirciliğine babasından kalan dükkanda devam eder. Sesine âşık olduğu ve tanımadığı bir adamı bekler. Bir gün aradığı sesin sahibi olduğunu düşündüğü adam saat dükkanına gelir.

Queen Mary’nin Laneti

Haunting of the Queen Mary

Yönetmen: Gary Shore
Oyuncular: Alice Eve, Wesley Alfvin, Joel Fry

Film, bir ailenin 1938’de Cadılar Bayramı gecesi yaptığı yolculuğu çevreleyen gizemli ve şiddetli olayları ve günümüzde kötü şöhretli okyanus gemisindeki başka bir aileyle iç içe geçmiş kaderlerini araştırıyor.

Sevmek Yüzünden

Yönetmen: Ahmet Kapucu
Oyuncular: Serhat Teoman, Ayça Ayşin Turan, Ali Gözüşirin

Bir aşk hikayesinin doğuşunun aktarıldığı filmde, beklenmedik bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan ve bu süreçte hemcinsi için mücadele eden güçlü bir kadının hikayesi anlatılıyor. Ayça Ayşin Turan, sürekli anlatılan beyaz atlı prens hikayelerinden bıkıp, kendi hayatına yön vermeye çalışan İdil’i canlandırırken, Serhat Teoman ise yaşadığı kaybın ardından kendi kabuğuna çekilen Ömer’e hayat veriyor.

Hüddam 4: Ahmer

Yönetmen: Utku Uçar
Oyuncular: Alperen Aktaş, Eser Ağçalı, Tuğba Sükmen

Film, uzun süredir istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan Erdem ve Gonca çiftinin, bir hocaya danıştıktan sonra yaşadıklarını konu ediniyor.

BTOB TIME: Be Together the Movie

Yönetmen: Kim Jin-Chul

ilm, BTOB’un verdiği 10. yıl özel konserini ve konserde yaşananları gözler önüne seriyor.

Evie

Yönetmen: Jamie Lundy, Dominic Brunt
Oyuncular: Jay Taylor, Holli Dempsey, Michael Smiley

Genç kız Evie, deniz kenarında lanetli bir kolye bulduğunda, onunla bağlantılı kötü varlığın farkına varmaz. Gücü onu ele geçirirken, kendisini ve sevdiklerini ele geçirmek isteyen ölümcül bir su iblisini serbest bırakır.

İki Yüzlü

Yönetmen: Bülent Terzioğlu
Oyuncular: Levent Sülün, Gökçe Özyol, Aslıhan Karalar

Melisa, bir süredir erkek arkadaşı olduğunu ailesine söylediğinde, ailesi onu tanımak ister ve evlerine davet eder. Melisa’nın davetini geri çevirmeyen Sarp, eve gittiğinde davranışları ve zekasıyla kısa sürede ailenin gözüne girmeyi başarır. Ancak Sarp çok geçmeden karakterinin altında gizlediği kişiliğini ortaya çıkarır ve aileye dehşet dolu anlar yaşatmaya başlar. Kendilerini büyük bir kabusun içerisinde bulan ailenin kurtulması için bir mucize gerekmektedir. O mucize de hasta olduğu için üst kattaki yatağında bulunan Toprak olur. Toprak, ailesini bu kabusta kurtarmayı başabilecek midir?

Öldüm Bittim

Yönetmen: Ayhan Rüzgar
Oyuncular: Ayhan Taş, Burcu Özçelik, Arzu Yanardağ

Film, hastalık hastası biri olan Mehmet’in bir haftalık ömrü kaldığı yanılgısına kapıldıktan sonra gelişen olayları konu ediniyor.

Sırrını Biliyorum

Yönetmen: Battal Karslıoğlu
Oyuncular: Beren Gençalp, Timur Acar, Didem Balçın

Hasta olan annesini iyileştirmek için gizemli bir adamla anlaşma yapan Nora’nın sıra dışı hikâyesi.

*içeriğin hazırlanmasında paribucineverse.com sitesinden faydalanılmıştır

tr_TRTurkish