Güliz Ayla’dan Bir Dance Pop Hiti: ‘Hücumdayım’

Sözleriyle, müziğiyle, tavrıyla ilk günden itibaren, özgün ve güçlü bir çıkış yakalayan Güliz Ayla, listelerde hep üst sıralarda yer alan şarkılara imza attı.

2023 yılını hayli üretken geçiren Güliz Ayla, beşinci teklisi ‘Hücumdayım’ı yıl bitmeden video klibiyle birlikte ve Pasaj Müzik etiketi ile tüm dijital dünyada yayımladı.

Çok çeşitli ortaklıklarla farklı müzikal stillerde şarkılar sunan Ayla, ‘Hücumdayım’ın hem sözlerini yazdı hem de düzenlemesini önceki şarkısı ‘An’danın remiksine de imza atan Erk Emindayı ile birlikte yaptı.

Bedel ödemekten korkmayan cesurların şarkısı!

Hücumdayım için Güliz Ayla düşüncülerini şöyle açıkladı: “Duygularını gizlemeyi sevmeyen biriyim. Hatta gizleyemeyen, elinde olmadan belli eden. Hücumdayım sevdiğine en net şekilde kendini ifade eden, doğrudan konuşan birinin şarkısı. İstediğini kapılara dayanıp alan, bunun için ödemesi gereken bedelleri ödemekten korkmayan cesurların şarkısı.”

Keskin elektronik ritimler ve nefis armonilerle inşa edilmiş ışıl ışıl bir yeni dönem dance pop parçası ‘Hücumdayım’. Şarkının video klibi Balıkesir, Manyas’ta üç gün boyunca, gece gündüz uzun saatler çalışılarak Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekildi. Klipte farklı kadın figürlerini sergileyen Güliz Ayla, bir yolculuk hikayesini doğal görüntüler eşliğinde anlatıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish