Greta Van Fleet’den Sürpriz Yeni Şarkı “Always There”

Genç yaşlarına karşın müzik çevrelerince isimleri Led Zeppelin gibi efsanevi bir toplulukla aynı cümlelerde kullanılan, son dönemin çıkış yapan, genç gruplarından Greta Van Fleet beklenmedik anda yeni bir şarkıyla çıkageldi.

“Always There” isimli şarkı, Aralık ayında gösterime girecek, yönetmenliğini Fifty Shades of Grey ve Nowhere Boy’un kamera arkasından da tanıdığımız Sam Taylor-Johnson’ın yaptığı “A Million Little Pieces”ın film müziklerinde yer alıyor.

Söylendiği kadarıyla şarkı, grubun geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen “Anthem Of The Peaceful Army” albümüne dahil edilmek üzere kaydedilmiş ancak son anda albüme uymadığına karar verilerek listeden çıkarılmış.

Böylece şarkı, R.E.M., Tom Waits, Loretta Lynn, Otis Redding, Mazzy Star ve Velvet Underground’ın da aralarında bulunduğu nefis bir şeçki kapsamında “A Million Little Pieces”ın film müziklerinde kendine yer bulmuş.

Başrollerinde Aaron Taylor-Johnson, Billy Bob Thornton, Giovanni Ribisi, Juliette Lewis, Odessa Young gibi isimlerin yer aldığı filmin Republic Records aracılığıyla piyasaya sürülen müzikleri de dijital platformlarda yayımlanmış bulunuyor.

Aşağıda yeni Greta Van Fleet şarkısı “Always There”i bulabilirsiniz.

tr_TRTurkish