GOSS’un Yeni EP’sinden Çıkan İlk Şarkı “Yeniden” Yayında

Gözde Oktaş ve Serkan Serter’den oluşan Kadıköy merkezli synth pop ikilisi GOSS, üç parçadan oluşan EP’siyle aynı adı taşıyan teklisi ”Yeniden”i BBI Music Co. etiketiyle yayınladı.

Bugüne kadar “Anla”, “Seçilmiş Günlerim”, “Bana Kimse Sormadı” ve “Sapa Yol” adlı dört teklisi bulunan GOSS, yoluna üç şarkıdan oluşan ilk EP’leri “Yeniden” ile devam ediyor.

Grubun karantina döneminde tamamladıkları parçalardan oluşan bu EP’de üç farklı ruh hali işleniyor.  Serinin ilk parçası olan ve EP ile aynı adı taşıyan “Yeniden”, evlere kapanışla beraber yaşanan içe dönüşü dinamik bir tavırla anlatıyor.

Şarkıda melodik synth’ler, oyuncu gitarlar ve vokaller baharın getirdiği enerji ile birleşerek dinleyicileri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Söz ve müziği GOSS’a ait olan şarkının prodüksiyonunu Aras Tüysüz üstlendi. Bas gitarları Ali Sak tarafından çalınan parçanın kayıt, mix ve mastering’i yine Aras Tüysüz tarafından A2 Stüdyo’da gerçekleştirildi. Fotoğrafı Aksel Köseoğlu’na ait olan albüm kapağı ise grubun kendi tasarımı. 

tr_TRTurkish