Gökçe Kasacı Yeni Şarkısı “Derin Sularda” ile Huzurlarınızda

Son yılların en huzur verici ve iyileştirici seslerinden Gökçe Kasacı’nın yeni şarkısı “Derin Sularda” dinleyiciyle buluştu.

Geçtiğimiz yıllar içinde “Bu Şehirden” “Dalımdan Kopmalıydım” ve “Panzehir” adlı sözü ve bestesi kendisine ait şarkılarla dikkat çeken Gökçe Kasacı, 2022 yılı bitmeden dinleyicilerini bir kez daha yeni bir şarkı ile selamlıyor.

Sözü ve bestesi yine kendisine ait yeni bir şarkı ile çıkış yapan Gökçe Kasacı, karşılaşmalarımızın bizde yarattığı duyguları, aşkı ve beraberinde hissettiklerimizi anlamaya ve anlatmaya çalıştığı sözlerle gündeme geliyor.

Şarkının aranjesi, sound dizaynı, mix ve tüm stüdyo çalışmaları Kargo grubundan tanıdığımız ve yıllar içinde birçok önemli sanatçıyla çalışmış, hit şarkılara imza atmış Selim Öztürk tarafından hayata geçirildi.

Kadıköy’de Selim Öztürk stüdyosunda kaydedilen şarkının mastering işlemleri ise ABD Nashville’de True East Mastering tarafından yapıldı. Daha önce sanatçımız Gökçe Kasacı’nın kendi sosyal medya hesaplarından paylaştığı, Kemal Dinç ile birlikte kaydettikleri şarkının canlı ve akustik hali dikkat çekmiş ve geniş bir kitlenin ilgisini ve beğenisini kazanmıştı.

“Derin Sularda”, Gökçe Kasacı’nın o çok özel sesinden yorumladığı yeni haliyle, uzun yıllar boyunca müzikseverlere, yolda, tatilde, iş başında ve en özel anlarında onların hayatlarına eşlik edecek, çok keyifli bir eser olarak ortaya çıktı. Radyo dostu soundu, baş döndüren melodisi, şahane sözleri ve yenilikçi aranjesiyle, harika bir pop-rock, alternatif pop şarkısı diyebileceğimiz “Derin Sularda” 18 Kasım Cuma günü Zoom Music etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

What's your reaction?

tr_TRTurkish