Glen Danzig’in Spagetti Western Vampir Filminden Fragman Geldi

Solisti olduğu Amerikan punk rock ekibi The Misfits ile dinleyiciyi korku evreninin koridorlarında gezdiren ardından da solo kariyerini sürdürdüğü grubu Danzig ile ruhani dünyamızı itinayla ele geçiren Glenn Danzig’in spagetti westernlere ve klasik vampir filmlerine saygısı duruşu niteliğindeki “Death Rider In The House of Vampires” isimli filminden ilk fragman paylaşıldı.

Danzig’in yazıp yönettiği, aynı zamanda yönetici yapımcı olarak James Cullen Bresack ile iş birliği yaptığı filmde, Count Holliday tarafından yönetilen Vampire Sanctuary çölüne seyahat eden Death Rider’ın yolculuğuna dahil oluyoruz. Giriş ücreti ise “el değmemiş bir bakire”dir.

Yapımda, Death Rider rolünde Devon Sawa, Count Holliday rolünde Julian Sands ve Carmilla Joe rolünde Kim Director yer alırken onlara, Drac Cassidy olarak Eli Roth, Mina Belle rolünde Ashley Wisdom, Kid Vlad rolünde Victor DiMattia, Bela Latigo rolünde Danny Trejo ve vampir silahşör Bad Bathory rolünde Danzig de katılıyor.

Haziran 2019’da ilk gösterimini yapan “Verotika” uzun metrajlı yönetmenlik denemesini takip eden filim için ‘Verotika’dan çok farklı olduğunu çünkü takip edilecek bir çizgi roman olmadığını ve filmde oldukça özgür hareket edebildiklerini söyleyen Danzig, devam ediyor, “Tüm karakterler geleneksel bir vampir adı ve geleneksel bir western adından oluşuyor… İçinde birçok konuk küçük rol var, bazı arkadaşlarım geldi ve filmde bazı küçük rollerde yer aldı. Yine Avrupa sinemasına dayanıyor.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish