Gibson Gitar Dersi Uygulaması Korona Günlerinde Üç Ay Ücretsiz

Fender’in ardından Gibson da koronavirüs pandemisi sırasında sosyal kısıtlamalar uygulanırken ücretsiz ders olanağı sağlayan gitar üreticileri arasında yerini aldı.

Gibson Gives, enstrüman satıcısı Sweetwater ve Amped Guitar Learning arasındaki ortaklığın bir parçası olarak Amped Guitar uygulamasına premium üyelik üç ay boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

Amped Gitar uygulaması, kullanıcıların esasen Ses Artırılmış Gerçekliğe dayanan bir teknoloji ile gitar becerilerini geliştirmelerini sağlayan bir gitar öğrenme deneyimi olarak tarif ediliyor.

Gibson CEO’su James ‘JC’ Curleigh, “Bu benzeri görülmemiş ve belirsiz zamanlarda hepimiz birbirimize ve kendimize biraz ilham verebiliriz. Gibson Gives, Sweetwater ve Amped ile kelimenin tam anlamıyla müziği seven ve her zaman gitar çalmayı öğrenmek isteyen herkes için ilham ve fırsat sağlıyoruz” diyor.

Amped Gitar uygulaması şu anda tüm dünyada iOS için Apple App Store üzerinden kullanılabilir. Önümüzdeki aylarda Android için kullanılabilir olacak. Ücretsiz abonelikler ise bugün (2 Nisan) başlıyor, ancak belirtilmemiş bir miktarla sınırlı olacak.

Gibson ve Amped’den gelen teklif, geçen hafta Fender Play platformunun ilk 100.000 yeni abonesine üç ay boyunca ücretsiz çevrimiçi dersler verdiğini açıklayan Fender’in ardından geliyor. Teklif o kadar popüler oldu ki, Fender bu ücretsiz aboneliği ilk 500.000 kişi olarak güncelledi.

Uygulamaya Apple App Store üzerinden ulaşabilir, Amped Guitar uygulaması için hazırlanan fragmana ise buradan göz atabilirsiniz.

tr_TRTurkish