Ghost Yaklaşan Albümü “Impera”dan Yeni Şarkı “Twenties”i Paylaştı

Ghost, 11 Mart’ta çıkacak olan yeni albümleri Impera’nın yeni single’ı “Twenties”i paylaştı.

“Twenties”, ocak ayında paylaşılan single “Call Me Little Sunshine”dan daha sert ve tahrik gücü yüksek sounduyla dinleyiciyi kavrıyor. Ayrıca, basın bülteninin belirttiği gibi, dünya sahnesinde gelişen tarihsel olaylar göz önüne alındığında, kulağa dokunaklı gelen uğursuz şarkı sözleriyle de öne çıkıyor.

Albümden ilk olarak Eylül ayında, efsanevi film serisi “Halloween”in gişe rekorları kıran son bölümü “Halloween Kills”de yer alan “Hunter’s Moon” paylaşılmış, grup ocak ayı sonlarında ise Volbeat ile birlikte çıktıkları ABD turnesinde ‘Kaisarion’ adlı yeni bir şarkı seslendirmişti.

Grubun beşinci stüdyo albümü olacak “Impera”, Klas Åhlund yapımcılığında kaydedildi ve miks işlemleri Andy Wallace tarafından yapıldı.

Grubun web sitesinde albümle ilgili olarak şu ifadelere yer veriliyor:

‘Impera’nın 12 şarkılık döngüsü boyunca, imparatorluklar yükselir ve düşer, müstakbel mesihler (hem maddi hem de manevi) yutturmacalarını sürdürürler, gökler ilahi ve insan yapımı gök cisimleriyle dolduğunda kehanetler önceden bildirilir. Sonuç olarak, bugüne kadarki en güncel ve tartışmalı Ghost konusu, hipnotik ve koyu renkli melodik bir fonda, ‘Impera’yı benzeri olmayan bir dinleme haline getiriyor.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish