Future Islands’dan “Born in a War” Şarkısı İçin Animasyon Müzik Videosu

Future Islands, 9 Ekim Cuma günü dinleyiciyle buluşacak altıncı albümleri “As Long As You Are”dan önce yeni single’ı “Born in a War”u paylaştı.

Şarkı, sanatçı Wayne White ve oğlu Woodrow White tarafından üretilen animasyon bir video ile servis edildi.

Grup üyeleri yaptığı açıklamada, Wayne White ile ilk kez 2014 yılında bir müzik videosu için iş birliği yapmayı konuşmak için tanıştıklarını söylerken, “O zamandan beri onunla çalışmak istiyoruz. Sonunda “Born in a War” videosunda birlikte çalışabildiğimiz için çok mutluyuz. Onun yarattığı kuklaları ve şarkının benzersiz yorumunu seviyoruz” diyorlar.

Albüm, Cuma günü resmen yayına sürülecek ancak grup, 7 Ekim Çarşamba günü bir web sitesi üzerinden bir birlikte dinleme etkinliği düzenleyecek

Şöyle ki, platform bir kişinin coğrafi konumunu tespit edecek ve aynı bölgeden yeterli sayıda kişi aynı anda çevrimiçi olduğunda albüm akışının kilidi açılacak. Hayranlar, sohbet kutusu aracılığıyla hikayeleri ve ilk izlenimleri paylaşarak gerçek zamanlı olarak birlikte dinleyebilecek. Grup ayrıca albümlerinin çıkış tarihinde bir canlı yayın gösterisi gerçekleştirecek.

Grup kapak fotoğrafı: Justin Flythe

tr_TRTurkish