FOTOĞRAF IŞIĞI FOTOTREK MARKET FOTOĞRAF HAFTASI’NDA PARLIYOR !

06 – 11 Mart 2017 tarihleri arasında fotoğraf sergisi, gösteriler, ürün tanıtımları, ücretsiz eğitimler ve fotoğraf yarışmasıyla dopdolu etkinlikler Fototrek Market Fotoğraf Haftası’nda !

Ocak 2017’den itibaren fotoğraf sektöründe yer alan Fototrek Market, fotoğraf gönüllülerinin bir çok ücretsiz etkinlikle bir araya geleceği Fotoğraf Haftası düzenliyor.

Hafta boyunca açılacak sergi, düzenlenecek gösteriler, söyleşiler, ürün tanıtımları ve ücretsiz eğitimlerle fotoğraf dünyasının bir çok ismiyle buluşacak fotoğraf gönüllüleri düzenlenen Fotoğraf Yarışmasıyla da pek çok ödül kazanacaklar.

06 – 11 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek fotoğraf haftasında her gün farklı fotoğraf konularında ÜCRETSİZ eğitim çalışmaları yapılacak. Bu eğitimlerde Uzun Pozlama, Time Lapse Çekimler, Sokak Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı ve Gece Fotoğrafçılığı başlığında çalışmalar yapılacak.

Fotoğraf sektörünün önde gelen firmalarının yapacağı ürün tanıtım günlerinde en son çıkan ürünleri deneme imkanı olacak.

08 Mart 2017 Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle 20 Kadın Fotoğrafçının karma sergisi de yine Fotoğraf Haftası etkinlikleri arasında yer alıyor.

Her akşam fotoğraf dünyasından önde gelen isimlerin yer alacağı etkinlik programında ise gösteriler ve söyleşiler yapılacak.

Fotoğraf Haftası, 11 Mart 2017 Cumartesi günü

Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni ile sona erecek.

Etkinlikler ART LOFT FOTOTREK

Gümüşsuyu İş Merkezi Dümen Sokak No:11 Giriş Katı Ofis B Gümüşsuyu – İstanbul adresinde gerçekleştirilecek.

 

tr_TRTurkish