Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’dan ilk teaser geldi

lk filmden tanıdığımız yüzler olarak Oscar ödüllü The Theory of Everything oyuncusu Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol ve Dan Fogler yeniden seyirci karşısına çıkarken, ilk filmde Ezra Miller tarafından canlandırılan ve geleceği belirsiz olan Credence karakteri de gizemli bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Zoe Kravitz, Newt Scamander’ın fotoğraflarından, geçmişten bir kadın; Leta Lestrage olarak filme katılırken Callum Turner, Newt’in kardeşi Theseus Scamander’ı canlandıracak. Felsefe Taşı’nın kaşifi Nicolas Flamel’e ise Brontis Jodorowsky hayat verecek.

Oyuncu kadrosunda William Nadylam (Yusuf Kama adlı büyücü olarak), Ingvar Sigurdsson (kelle avcısı Grimmson olarak), Ólafur Darri Ólafsson (büyücü sirki yöneticisi Skender olarak) ve Kevin Guthrie ‘nin (MACUSA’da Tina ve Queenie’nin patronu olarak) de yer aldığı filmin senaryosu da ilk filmde olduğu gibi Rowling’e ait. Yönetmen koltuğunu bir kez daha David Yates’in üstleneceği devam halkası 16 Kasım 2018’de vizyona girecek.
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun sevilen müdürü Dumbledore, spin-off projesinde daha gençlik yıllarındayken resmediliyor. Filmde Dubledore’un düşmanı ve kötü karakter ise Johnny Depp’in canlandırdığı büyücü Gellert Grindelwald olacak.

İlk filmde olduğu gibi Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol ve Dan Fogler yeniden seyirci karşısına çıkarken, ilk filmde Ezra Miller tarafından canlandırılan ve geleceği belirsiz olan Credence karakteri de gizemli bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Zoe Kravitz, Newt Scamander’ın fotoğraflarından, geçmişten bir kadın; Leta Lestrage olarak filme katılırken Callum Turner, Newt’in kardeşi Theseus Scamander’ı canlandıracak. Felsefe Taşı’nın kaşifi Nicolas Flamel’e ise Brontis Jodorowsky hayat verecek.

Oyuncu kadrosunda William Nadylam (Yusuf Kama adlı büyücü olarak), Ingvar Sigurdsson (kelle avcısı Grimmson olarak), Ólafur Darri Ólafsson (büyücü sirki yöneticisi Skender olarak) ve Kevin Guthrie ‘nin (MACUSA’da Tina ve Queenie’nin patronu olarak) de yer aldığı filmin senaryosu da ilk filmde olduğu gibi Rowling’e ait. Yönetmen koltuğunu bir kez daha David Yates’in üstleneceği devam halkası 16 Kasım 2018‘de vizyona girecek.

beyazperde.com

What's your reaction?

tr_TRTurkish