Ewan McGregor’lu “Christopher Robin”den Yeni Fragman

Winnie the Pooh çizgi film serisinin sevilen insan karakteri Christopher Robin’i merkeze alan filmden yeni bir fragman geldi. Christopher Robin rolünde Ewan McGregor’u izleyeceğimiz film, Disney’in bu yılki en önemli projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Artık yetişkin olmuş olan Christopher Robin, 100 Hektar Ormanı’ndaki maceralarından çok uzaklardadır. İş ve aile dengesini korumakta zorlanan Christopher, iş sebebiyle bir aile yolculuğunu kaçırınca sevimli dostu Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilir. Sevimli ayının yardıma ihtiyacı vardır. Christopher Robin yeniden ormana dönerek dostlarına yardım ettiğinde, 100 Hektar Ormanı’nın sevimli sakinleri onun da yardıma ihtiyacı olduğunu fark eder. Christopher’ın peşinden gelen tüylü dostları ona hayattan keyif almayı öğretebilecek midir yoksa sadece başına daha çok iş mi açacaktır?

Başrolünü Altın Küre ödüllü oyuncu Ewan McGregor’ın üstlendiği macera ve animasyon filmi “Christopher Robin”de çizgi filmin sevdiğimiz bütün karakterleri geri dönüyor. Pooh (Jim Cummings), Eeyore (Brad Garrett), Piglet (Nick Mohammed), Tavşan (Peter Capaldi), Baykuş (Toby Jones) ve Tigger’ı (tekrar Cummings) yeniden selamlayacağımız filmin animasyon harici oyuncuları ise Bronte Carmichael ve Hayley Atwell oluyor.

beyazperde.com

 

 

tr_TRTurkish