Egemen Erdoğan’dan Yeni Şarkı “Geç Olmuş”

Geçen yıllarda yayımladığı ‘Dilleri Yok’ ve ‘Benim Canımı Yakma’ isimli şarkıları ile kendi müzikal evrenini müzikseverler ile paylaşan Egemen Erdoğan yeni teklisi ‘Geç Olmuş’u bağımsız müzik platformu OnAir Sahne’den yayımladı.

Erdoğan, 15 yılı aşkın süredir devam ettiği solo kariyerinde bu sene başında çıkardığı ‘Aşk Şarkısı’ isimli teklisinin ardından ikinci teklisi ‘Geç Olmuş’ ile dinleyicilerinden tam not aldı.

Egemen Erdoğan, alternatif rock tınılarıyla bezeli müzikal çalışmalarında yenilikçi tavrıyla dikkatleri çekiyor. Daha önceki şarkıları ile Blue Jean, Yüxexes gibi müzik dergilerinde ve çeşitli e-dergilerde de röportajları yayınlandı. Farklı müzik yarışmalarında dikkatleri üzerine çeken Egemen Erdoğan, Loft & Blue Jean ortaklığı ile düzenlenen müzik yarışmasında da dereceye girdi ve şarkısı ‘Benim Tertemiz Sevgilim’ ile bir toplama albümde yer aldı.

Egemen Erdoğan, müziğin dijital mecralardaki serüveninde Myspace zamanlarından beri yer alıyor. Erdoğan’ın geçtiğimiz yıl yine OnAir Sahne’den çıkan ‘Hayat Kazansın’ isimli şarkısı yayımlandığı günden bu yana Spotify başta olmak üzere tüm dijital mecralarda hatırı sayılır bir beğeni elde etti, listelere girdi.

Egemen Erdoğan, solo müzik çalışmalarının yanında kısa ve uzun metrajlı film ile dizilere de müzik yaparak devam ediyor.

tr_TRTurkish