Doro Pesch Yeni Stüdyo Albümünün Yüzde 80 Hazır Olduğunu Söyledi

Alman metal kraliçesi Doro Pesch, 2018 tarihli çiftli albümü “Forever Warriors, Forever United”dan sonra gelecek yeni albümü için şarkı yazma ve kayıt oturumlarının durumu hakkında Metal Rules’a konuştu.

“Yeni kayıt neredeyse bitti. Yüzde 80’i tamamlandı ve harika şarkılar var. Marşlar, hızlı şarkılar ve gerçekten duygulu şarkılar var. Yani, albümün yüzde 80’inin zaten bittiğini düşünüyorum. Demek istediğim, şarkı yazımının yüzde 80’i tamamlandı ve birçok şey kaydettik. Önümüzdeki yıl içinde bir ara çıkacak.”

Yeni albümünün stil olarak “Forever Warriors, Forever United” ile benzer olup olmayacağı sorulduğunda, “Evet, ama muhtemelen ikili bir albüm değil. Gelecek yıl bir sanatçı olarak 40. yıl dönümüm. Ve tabii ki özel bir şeyler yapmak istiyoruz ama bu tekli bir albüm olacak.”

Doro’nun bir önceki albümü “Forever Warriors, Forever United” 19 şarkı ve altı bonus parça içeriyordu.

Ayrıca Doro, eski grubu Warlock’un klasik albümü “Triumph And Agony”nin 35. yılını kutlarken Eylül 2021’de, devasa bir kutu seti de dahil olmak üzere çeşitli formatlarda “Triumph And Agony Live” konser albümünü kendi firması Rare Diamonds Productions aracılığıyla yayımladı.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish