Doğan Yılmaz ve Hakan Dede İş Birliği ile Akıllardan Çıkmayacak Bir Şarkı: “Kimseyi Sevemezsin” Yayında

Doğan Yılmaz ve Hakan Dede iş birliği “Kimseyi Sevemezsin”, 1 Mart tarihinde Arpej Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

Müzik yapmaya küçük yaşlarda başlayıp üniversite yıllarında Dejavu grubuyla yolları kesişen Doğan Yılmaz, sayısız konser ve festivallerde sahne aldı. Sesini kullanmanın yanı sıra bağlama, ud, cümbüş, buzuki, vurmalı çalgılar, gitar, yaylı tambur ve tambur da çalabilen Yılmaz, ilk solo eseri “Mahpusun İçinde”yi yayımladı. Sonra, söz ve müziği Ali Akcan’a ait olan “Vakit Dolmadan” eseriyle müzik severlerden tam not alan başarılı sanatçı, pandemi günlerinde Eren Aykanat bestesi olan “Anlayamazsın” ve Arpej Yapım etiketiyle “Boşluk” şarkılarını yayımlayıp başarılı çıkışını sürdürdü.

Şimdiyse müzikseverlerin karşısına yine bir Eren Aykanat şarkısıyla çıkan Doğan Yılmaz, Berkay Çandır’ın aranjesini ve müzik yönetmenliğini üstlendiği, rap camiasının bilinen isimlerinden Hakan Dede ile hazırladıkları “Kimseyi Sevemezsin” eseri ile müzikseverlerin beğenilerini topluyor.

Yılmaz, yeni şarkısı hakkında şu ifadeleri kullanıyor; “Hüzünlü bir aşk şarkısı olarak bestelendi. Modern altyapıların üstüne elektro bağlama ve keman ile sololar icra edildi. Her aşkın bir başı ve bir sonu vardır. Yaşanan ilişki süresince vefasızlık ve tek taraflı bir aşk hikayesi anlatılıyor. Bu ilişkiden ağır üzüntüler yaşayan birinin hikayesidir. Ara bölümde Hakan Dede’nin eşliği şarkıya enerji katıyor. Bu kısımda da aşkın hüzünlü yanı işleniyor.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish