Dirty Honey Yeni Albümü “Can’t Find the Brakes”i Başlık Şarkısı ile Duyurdu

Los Angeleslı rock grubu Dirty Honey, 3 Kasım’da dinleyiciyle buluşacak yeni albümleri Can’t Find The Brakes’in detaylarını açıkladı. Geçtiğimiz ay yayımlanan “Won’t Take Me Alive” single’ının ardından grup şimdi de albümün ismini taşıyan şarkıyı paylaştı.

Solist Marc LaBelle, gitarist John Notto, basçı Justin Smolian ve yeni davulcu Jaydon Bean’den oluşan Dirty Honey, yeni albümünü Avustralya’da prodüktör Nick DiDia ile kaydetti. Grubun 2021 tarihli kendi adını taşıyan ilk albümü pandemi nedeniyle Los Angeles’ta ve DiDia ile Avustralya’da kaydedilirken, Dirty Honey bu kez yapımcıyla stüdyoda tam bir ay geçirebildi.

LaBelle yaptığı açıklamada, “Yapımcımızla stüdyoda fiziksel olarak birlikte olmak çok yaratıcı bir ortam yarattı; öyle bir havaya girdik, çok odaklandık ve acele etmedik, bu yüzden hepimiz için harikaydı” dedi. “Albümün adını Can’t Find the Brakes koymaya karar verdik çünkü bu başlık neredeyse şu anki hayatımızın bir zaman kapsülü gibiydi. Sürekli hareket halindeyiz ve her günü şehir şehir yaşıyoruz. Bazen turne yapan bir müzisyen olmak, tam hız giden bir trendeymişsiniz gibi hissettirebilir ve frenleri bulabilseniz bile, bunu gerçekten ister miydiniz?”

Dirty Honey geçtiğimiz günlerde 2023 Sonbaharında Kuzey Amerika’da bir turneye çıkacağını duyurdu. Bu turneden önce bazı festivallerde çalacak ve belirli tarihlerde Guns N’ Roses için açılış yapacaklar.

Yeni şarkı “Can’t Find the Brakes”e ve Los Angeles’lı grafiti sanatçısı Kelly “RISK” Gravel tarafından elle boyanan albüm kapağına aşağıdan göz atabilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

tr_TRTurkish