Direc-t – Reptilians From Andromeda – The Dirty Duo Kadıköy The Wall Saloon Sahnesinde

Memleket alternatif rock, punk-rock ve stoner/hard rock sahnesinin üç mühim temsilcisi Direc-t, Reptilians From Andromeda ve The Dirty Duo 2 Ekim’de Kadıköy, The Wall Saloon sahnesinde müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Direc-T

2004’te “Rus Kozmonotları”, 2005’te “Olympos”, 2011’de “Son Ağaç” ve 2017’de “Dört” isimli dört albüm çıkarmış alternatif rock grubu. Türkiye ve Kıbrıs’ın yanı sıra Amerika ve Avrupa’da da konserler vermişlerdi.

Reptilians From Andromeda

İstanbul yeraltı sahnesinin enerjik ekibi Amerika ve İngiltere’de yayınlanan 8 Ep ve 2 albümün yanı sıra, geçtiğimiz sene Türkiye’de Ada Müzik’ten “Must Be Destroyed!” albümünü yayınladı. Almanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, İspanya’yı çok sayıda konserle turlayan grup bu yıl Amerikalı Missing Fink Records ile anlaştı ve yakında yeni Ep’leri piyasaya çıkıyor.

The Dirty Duo

The Dirty Duo, Ocak 2019’da Ali Murat Akozan (vokal/gitar) ve Akad Büke (davul/geri vokal) tarafından kurulmuş İstanbul kökenli bir oluşumdur. Garage Rock, Blues, Stoner Rock ve Punk Rock türlerini harmanlayan ikili, “The Mirror Quest” ve “Behind the Door” adlarında iki EP yayınladılar.

tr_TRTurkish