Dinleyicinin Seçtikleriyle Anathema Türkiye Turnesi

29 yıl önce Liverpool’da başlayan duygusal başkaldırı Anathema, çok özel bir konser serisiyle Ankara, İstanbul ve İzmir’de dinleyiciyle buluşuyor.

%100 Music’in sunduğu Anathema Special By_Request, grubun hayranlarının ortak yaratıcılığında gerçekleşecek kolektif bir deneyim olarak dikkat çekiyor.

Ülkemiz dışında sadece evleri olan Liverpool’da gerçekleştirilecek olan bu çok özel şovda konserlerin playlistlerine sevenleri karar verirken, grubun tüm dönemlerini kapsayacak bu konserlerde en sevilen Anathema şarkılarını hep birlikte söyleyeceğiz.

Anathema, müzikal yolculuğu boyunca değişti ve gelişti ama her zaman bizi duyguların en yoğun zaman/mekanlarına taşımayı sürdürdü. Arzu ve acının içinde kaybolsa da vakur bir edayla hayatla yüzleşen ve daima evrimleşen yanımızla irtibat kurdular. Vincent Cavanagh’ın sırdaşımız gibi benimsediğimiz sesi, Danny Cavanagh’ın gitarından dökülen o muhteşem melodilerle olan eşsiz birleşimi şarkılarıyla Anathema her gün yeni gönüllere dokunmayı da başarıyor.

6 Eylül’de Ankara Milyon Performance Hall, 7 Eylül’de İstanbul Zorlu PSM ve 8 Eylül’de İzmir Red Park’ta gerçekleşecek bu çok özel deneyimlerde buluşacak sevenlerinin bu ortak yaratımda yer almak için yapması gereken tek şey oluşturulacak linkteki listede en sevdiği 10 Anathema şarkısını işaretlemek.

Anathema Special By_Request’de buluşmak üzere.

Organizasyon Vera Müzik ve Freebird Agency.

Resim

Kapak Fotoğrafı: Scarlet Page

What's your reaction?

tr_TRTurkish