Dee Snider’dan Yeni Video “Lies Are a Business”

Hard rock ve heavy metal sahnesinin efsane topluluklarından Twisted Sister’ın kurucu solisti Dee Snider, son albümün açılış parçası “Lies Are a Business”ın videosuyla huzurlarınızda.

Snider, yeni video vesilesiyle şarkıyla ilgili şu ifadeleri kullanıyor,  “Lies Are a Business”ın sosyo-politik mesajı şu anda her zamankinden daha önemli. Daha kontrol edici, güçlü hükümetler her geçen gün büyümeye devam ediyor ve Venezüella’daki mevcut kabus durum ne yazık ki dünyamızın yöneldiği rotanın simgesidir”.

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında yayımlanan ve müzik çevrelerince beğeniyle karşılanan albüm, Snider’ın müzik kariyerinin özellikle de bu döneminde önemli bir yer tutarken aynı zamanda katkı veren isimlerle de hayli ses getirdi.

Hatebreed vokalisti Jamey Jasta yapımcılığında kaydedilen albüm, eski Killswitch Engage vokalisti Howard Jones, Lamb of God gitaristi Mark Morton ve Arch Enemy’nin müthiş sesi Alissa White-Gluz’un yanı sıra Kingdom of Sorrow’dan Charlie Bellmore ve Toxic Hollocaust’dan Joel Grind ile Nick Bellmore’un varlığı ile de dikkatleri üzerine çekti.

Aşağıda albümün açılış parçası “Lies Are a Business”ın ödüllü yönetmen Leo Liberti tarafından çekilen videosuna göz atabilirsiniz.

tr_TRTurkish