Dee Snider Yeni Stüdyo Albümü İçin Stüdyoya Giriyor

Twisted Sister solisti Dee Snider, bir sonraki solo albümünü kaydetmek için stüdyoya döndüğünü duyurdu.

Gelecek albüm, Temmuz 2018’de Napalm Records aracılığıyla piyasaya sürülen “For The Love Of Metal” in devamı niteliğinde olacak.

Snider, bugün erken saatlerde atığı tweet ile haberi şu sözlerle duyurdu:

İşte size gerçek bir son dakika haberi… Görünüşe göre bir sonraki solo albümümü kaydetmek için stüdyoya geri dönüyorum. Şimdiden materyal yazıyoruz. Aynı grup ve Jamey Jasta prodüktörlüğü yapıyor. Sen (ve bu tweet’i okuyan diğerleri) ilk öğrenensin.”

Hatebreed solisti Jamey Jasta yapımcılığında kaydedilen “For The Love Of Metal”, eski Killswitch Engage üyesi Howard Jones, Lamb of God’dan Mark Morton ve Arch Enemy’nin müthiş sesi Alissa White-Gluz’un yanı sıra Kingdom of Sorrow’dan Charlie Bellmore ve Toxic Hollocaust’dan Joel Grind ile Nick Bellmore’un varlığı ile de dikkatleri üzerine çekmiş, büyük beğeni toplamıştı.

Snider’ın son sürümü “For The Love Of Metal Live!” ise 31 Temmuz’da Napalm Records etiketiyle çıktı. DVD/Blu-ray ve çeşitli formatlarda yayına sürülen konser albümü, Snider’in Amerika Birleşik Devletleri’nden Avrupa’ya, Avustralya’ya ve ötesine dünya çapındaki çeşitli festival performanslarından kaydedilen görüntülerden oluşuyor.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish