Dave Mustaine Yaklaşan Albümden Yeni Megadeth Şarkısı “Life in Hell” İçin Kısa Bir Bölüm Paylaştı

Dave Mustaine, Megadeth’in yakında çıkacak olan albümünün yeni şarkılarından “Life in Hell”den bir kesit paylaşarak dinleyicilere sürpriz bir yılbaşı hediyesi vermiş oldu. Mustaine, kısa ses klibini Gabe isimli bir hayran için bir Cameo videosunda paylaştı.

Megadeth’in yeni albümünün henüz bir çıkış tarihi olmasa da Mustaine, albümün adının “The Sick, The Dying and The Dead” olacağını açıklamıştı. Mustaine, Gabe’e yeni albümden müzik duyan ilk kişi olduğunu söylerken, metal efsanesi Temmuz ayında Joe adlı bir hayran için bir önceki Cameo videosunda da albümün başlık parçasının bir bölümünü paylaşmıştı.

Yeni klibte Mustaine, Gabe’in Noel’ini kutladıktan sobra şöyle devam ediyor, “Sana önceden kaydedilmiş, özel bir şey çalacağım. Yeni albümden biraz dinlemeye ne dersiniz? Bu, ilk yüzün ikinci şarkısı. Adı ‘Life in Hell’.”

Megadeth kaptanı Dave Mustaine, yakın zamanda American Songwriter dergisine verdiği röportajda yaklaşmakta olan Megadeth albümünün çıkış tarihi için 2022 ilkbaharını işaret etmişti.

Mustaine sohbette, albümün isim şarkısı “The Sick, The Dying And The Dead”in veba hakkında olduğunu ancak albümün yalnızca mevcut pandemi etrafında odaklanmadığını belirtmişti. Zaman içinde insanlığı rahatsız eden hastalıkların daha geniş, daha tarihsel bir kapsamı olan “The Sick, The Dying And The Dead”, mevcut virüsü, domuz gribini ve yüzyıllar öncesinden gelen diğer salgınları kapsıyor.

Albümün kısmen gençlik yıllarına kadar uzanan, yıllardan beri arşivlediği riffler ve müziklerden derlendiğini söyleyen Mustaine, bununla ilgili olarak “Zaman içinde birçok riff kaydedildi. 15 ya da 55 yaşındayken yazdığım bir şeyden yepyeni bir şarkı yapılabilir. İyi bir riff olursa onu saklarım” ifadelerini kullanmıştı.

consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish