Corey Taylor Yeni Slipknot Albümünün Adının ve Kapak Görselinin Hazır Olduğunu Söyledi

Corey Taylor, Slipknot’ın yeni stüdyo albümünün önümüzdeki üç ay içinde geleceğini söylüyor.

2019 tarihli “We Are Not Your Kind” albümü sonrası yeni Slipknot şarkılarını dinleyeceğimiz albüm, daha önce Avenged Sevenfold ve Queens of the Stone Age ile çalışmış olan yapımcı Joe Barresi ile 2021’de kaydedildi.

Taylor, Blabbermouth.net’in aktardığı kadarıyla, SiriusXM’in “Trunk Nation With Eddie Trunk” programında yeni Slipknot albümünün son durumu hakkında bazı detaylara değindi,

Albüm aslında şu anda miksaj sürecinde. Her şey bitti ki bu radikal bir haber. O yüzden muhtemelen… yayınlanmadan önce üç ay daha var. Kapak görseli bitti. Biz sadece başlığı bulduk. Size şimdi söylemeyeceğim. Ama gerçekten çok heyecanlıyız. Yani umarım kısa süre sonra single ve bundan üç ay sonra da albümü çıkaracağız.”

Yani şarkılar için “Gerçekten öldürücü” diyen Taylor şöyle devam ediyor, “’We Are Not Your Kind’den daha karanlık ama bir ton melodi var. Herkese bunun ‘Vol. 3[: (The Subliminal Verses)]’ın daha ağır bir versiyonu gibi olduğunu söylüyorum. Çok fazla doku ve katman var” var diyen şarkıcı, sert ve dinleyicinin dişlerini gıcırdatacak bir sürü melodi olduğunu da vurguluyor.

Fotoğraf: Rocklahoma

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish