Çiğdem Solmaz’dan Yalnızlığa Dair: “All Alone” Yayında

Güçlü sesi ile popüler müzik dünyasına giriş yapmaya hazırlanan Çiğdem Solmaz, duygusal trap ve Rnb tınılarına sahip yeni single’ı “All Alone” ile huzurlarınızda.

Söz ve müziği Çiğdem Solmaz’a ait şarkının aranjesi OldBoi (Orhun Sevindik) tarafından yapıldı. “All Alone”un Dolby Atmos uyumlu mix mastering işlemleri ise Tarık Ceran’a ait.

Şarkı, güçlü vokalleri ve akılda kalıcı melodileriyle dinleyiciyi kendine çekiyor. Çiğdem Solmaz yurt dışında eğitim aldığı dönem yaşadığı yalnızlık duygusunu anlattığı “All Alone” ile dinleyicilerin hayatında dönem dönem hissettiği yalnızlık duygusuna ortak olmak istiyor.  

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu ve Viyana’da opera yüksek lisansı yapan Solmaz, Türkiye’nin birçok önemli sanatçısıyla sahne ve stüdyo çalışmaları yapmanın yanı sıra, reklam müzikleri için de seslendirmelerde bulundu.

Pana Crew Records etiketiyle 14 Nisan’da tüm dijital platformlarda yerini alan “All Alone”, Solmaz’ın ilk solo şarkısı olarak ulaşıyor kulaklarımıza. Uzun soluklu bir kariyerin peşinde olan sanatçı, “All Alone” sonrası yakın zamanda yayımlayacağı yeni şarkılarıyla da müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

tr_TRTurkish