Chelsea Wolfe Yeni Plak Şirketinden Çıkan İlk Şarkısı “Dusk”ı Paylaştı

Chelsea Wolfe, Loma Vista Recordings ile yeni bir albüm anlaşması yaptığını duyurdu. Wolfe’un, yeni plak şirketinden çıkan ilk single’ı “Dusk” da bu anlaşmayla eşzamanlı olarak dinleyiciyle buluştu. Ayrıca bu paylaşım ile birlikte 2024 Kuzey Amerika turnesi tarihleri de paylaşıldı.

Yeni şarkı “Dusk”, Wolfe’un A24 filmi X’in soundtrack’ine yaptığı katkılardan bu yana ilk solo çalışması. Şarkı, Wolfe’un dinamik vokallerinin yavaş tempolu ritimler, derinlere çeken gitarlar ve diğer lezzetli detaylar arasında ön plana çıkmasıyla karamsar ve sinematik bir havaya sahip.

Şarkının prodüksiyonu TV on the Radio’dan David Andrew Sitek, miksajı ise Shawn Everett (Slowdive, SZA, The War on Drugs) tarafından yapıldı.

Wolfe, şarkının lirik konsepti için “Arkadaşlar ya da sevgililer cehennemden geçip gitmişler ama yine de ve her zaman sonunda aşkla birleşmişler” diyor ve ekliyor: “Ateşten geçmiş, kırılmış ve tekrar bir araya getirilmiş çömlek gibi.”

27 Şubat’ta San Diego’da başlayıp 30 Mart’a kadar Los Angeles’ta devam edecek olan turneye ise Divide and Dissolve destek verecek.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Photo by Ebru Yıldız

Consequence.net

tr_TRTurkish