Charles’ın Yeni Teklisi “So Much Better” Yayında

Charles, yeni teklisi “So Much Better” ile karşınızda. Sanatçının “Juggling Underwater” isimli EP’sinin altıncı şarkısı olan bu parça, aynı zamanda EP’den yayınlanan üçüncü tekli.

“So Much Better,” üretim aşamasında kullanılan elektronik piyano, pad, synthesizer, elektro gitar, piyano ve davul gibi elemanları ile dikkat çekiyor. Şarkı, Charles’ın duygusal bir dönüşüm yaşadığı ve yaşamın getirdiği güzellikleri keşfetme kararlılığını yansıtıyor. Elektronik piyano ve pad’in etkileyici uyumu şarkıya melankolik bir hava katarken, elektro gitarın ritmik dokunuşları ve synthesizer’ın tonları, dinleyicileri derinden etkilemeye aday.

1996 yılında Eskişehir’de doğan Charles (Caner Ülker), 13-14 yaşlarında bağlama ve gitar çalmaya başlayarak müziğe olan tutkusunu keşfetti. Lise yıllarında kurduğu müzik grubuyla sahne aldı ve müzik kariyerine adım attı. Üniversite yıllarında grubun dağılmasının ardından solo kariyerine devam eden Charles, evinde kurduğu stüdyoda indie müziğin özgürlüğünü ve yaratıcılığını benimsedi.

Charles, bugüne kadar 12 şarkılık “Blue Days, Demos” isimli bir demo albüm ve 9 tekli yayınladı. Son olarak, “Juggling Underwater” isimli EP’sinden “Keep Shining” ve “This Feels Wrong” teklilerini yayımlayan sanatçı, şimdi de EP’nin üçüncü teklisi “So Much Better” ile dinleyicilerle buluşuyor. Söz yazarlığı, beste, vokal, prodüksiyon ve enstrüman performanslarını kendisi üstlenen Charles, kırılgan ve doğal müziğiyle dikkat çekiyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish