Cellar Darling’in Son Albümünden Bir Yeni Video Daha “Burn”

Vokalde Anna Murphy, davulda Merlin Sutter ve gitarda Ivo Henzi üçlüsünün Eluveitie’den ayrıldıktan sonra hayat verdikleri Cellar Darling’den yeni video geldi.

İsviçreli topluluğun, geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülen ve yılın başarılı albümlerinden biri olan “The Spell”de yer alan “Burn” şarkısı için hazırlanan animasyon videosu, grubun daha önceki videolarında olduğu gibi Costin Chioreanu imzası taşıyor.

Topluluk, 2016 yılında kurulduktan sonra 2017’nin Haziran sonunda ilk albümleri “This Is the Sound” ile ilk çıkışını yapmıştı. Progresif folk metal kulvarında ışıltılı üretimlerine devam eden üçlü, geçtiğimiz Mart ayında ise yapımcılığını ilk albümde olduğu gibi Anna Murphy ve Tommy Vetterli’nin yaptığı ve kayıt sürecinin Soundfarm Studio & New Sound Studio’larında gerçekleştirildiği ikinci albümü “The Spell”i piyasaya sürdü.

Daha önce albümün temasıyla ilgi konuşan vokal Anna Murphy konuyu şu sözlerle ifade ediyordu: “The Spell” kurgusal ve biraz da gerçeküstü bir hikâye. Ana tema ise ölüme âşık olan bir kız. Bu görüntü edebiyat, şiir ve sanatta bir uzun zamandır var ancak kendi hikayemi daha eski bir sembolizmle yaratmak istedim. Hikayemizde ölüm, sonsuz yaşamdan olan bir kıza büyü yapar, böylece kız onun alemine katılamaz”.

Yeni Cellar Darling videosu “Burn” hemen burada.

What's your reaction?

tr_TRTurkish