Carly Rae Jepsen’in Yeni Albümü “The Loveliest Time” Yayında

Carly Rae Jepsen yedinci stüdyo albümü “The Loveliest Time”ı yayımladı.

Eski Vampire Weekend üyesi Rostam Batmanglij’in prodüktörlüğünü üstlendiği albüm, pop karakteriyle öne çıkan, dansa davet eden parçalara sahip. Geçtiğimiz ay yayımlanan James Ford prodüktörlüğündeki single “Shy Boy”, karşı konulamaz derecede akılda kalıcı nakaratıyla bunun bir kanıtı.

Jepsen albümü ilk kez bu ayın başlarında, James Ford prodüktörlüğündeki ve akılda kalıcı nakaratıyla dikkat çeken single “Shy Boy” duyurmuştu. Jespen, 2022’de yayımlanan “The Loneliest Time” albümünün tematik bir devamı olacağını açıklamıştı.

Jepsen yeni albüm ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu bir nevi The Loneliest Time’ın tamamlayıcısı” diyor. “Dünyanın kapıları açıldığında ve tekrar seyahat edebildiğimizde, delicesine âşık olduğumuzda ve hayatı bir macera gibi yaşadığımızda nasıl olacağına dair şarkıya dökmek istediğim fantezilerim vardı. Bu yüzden bu yeni projeyi dört gözle bekliyorum, çünkü en yalnız zaman olarak başladığım şeyin tamamlanmış hali gibi geliyor.”

Albümün çıkmasıyla birlikte Jepsen, boygenius’un açılış konserleri ve Lollapalooza ve diğer festivallerdeki performanslar da dahil olmak üzere yollara düşmeye hazırlanıyor.

tr_TRTurkish