Cannibal Corpse’un Acımasız Sesi “Corpsegrinder”ın Yaklaşan Solo Albümünden Yeni Şarkı

Death Metal sahnesinin sembol gruplarından Cannibal Corpse’un mikrofon başındaki kudreti ve acımasız sesi George “Corpsegrinder” Fisher, yaklaşan solo albümünden “On Wings Of Carnage” isimli yeni bir şarkı paylaştı.

Şarkı, Fisherîn 25 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacak ilk solo albümü “Corpsegrinder”den dinlediğimiz ikinci kayıt oluyor. Albümden paylaşılan ilk şarkı olan “Acid Vat”, Fisher’ın Cannibal Corpse’tan grup arkadaşı gitarist Erik Rutan’ın katkılarını da içeriyor.

On şarkının yer aldığı albümün yapımcılığını Nick Bellmore ve Jamey Jasta üstlenirken albüm, Jasta’nın yeni firması Perseverance Music Group etiketiyle yayına sürülecek.

Corpsegrinder şunları söylüyor: “Jamey bu kaydı yapmak için bana yaklaştığında, Erik Rutan ile stüdyoya girip vokalleri kaydetmek için ateşlendim. Bu, death metal, thrash ve hardcore karışımı bir şarkı ve kulağa cehennem gibi ağır geliyor. Bu konuda gerçekten heyecanlıyım ve dünyanın duymasını bekleyemiyorum.”

Jasta ekliyor, “George ile çalışmak bir rüyanın gerçekleşmesiydi, o metaldeki en iyi adamlardan biri ve şimdiye kadarki en acımasız seslerden biri. Bu albümde kendini aştı!”

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish